Tłumaczenia na mołdawski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język mołdawski. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język mołdawski, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku mołdawskim.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Rumunii czy na terenie Mołdawii, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka mołdawskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język mołdawski oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na mołdawski
  •  tłumaczenia ustne na mołdawski
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na mołdawski
  •  tłumaczenia biznesowe na mołdawski
  •  tłumaczenia medyczne na mołdawski
  •  tłumaczenia specjalistyczne na mołdawski
  •  tłumaczenia do publikacji na mołdawski
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera mołdawskiego

 

Bună dimineața!
Bună!

Tłumaczenie i lokalizacja na mołdawski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach mołdawskich dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na małdawski

Nasi tłumacze ustni mołdawskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami mołdawskojęzycznymi, czy organizują konferencję mołdawskojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza mołdawskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na mołdawskim pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na mołdawski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na mołdawski. Tłumaczymy na mołdawski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.