Tłumaczenia na białoruski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język białoruski. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język białoruski, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku białoruskim.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaistniała na rynku białoruskim, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka białoruskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język białoruski oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na białoruski
  •  tłumaczenia ustne na białoruski
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na białoruski
  •  tłumaczenia biznesowe na białoruski
  •  tłumaczenia medyczne na białoruski
  •  tłumaczenia specjalistyczne na białoruski
  •  tłumaczenia do publikacji na białoruski
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera białoruskiego

Добрай раніцы!
Сардэчна запрашаем!

Tłumaczenie i lokalizacja na białoruski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku białoruskim dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na białoruski

Nasi tłumacze ustni białoruskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami z Białorusi, czy organizują konferencję w języku białoruskim lub potrzebują wsparcia tłumacza białoruskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na białoruski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na białoruski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na białoruski. Tłumaczymy na białoruski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.