Tłumaczenia na angielski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. W dzisiejszych czasach tłumaczenia na angielski to konieczność. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język angielski, istnieje niewielka szansa, aby działalność Twojej firmy rozszerzyła się na rynki zagraniczne.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, czy w każdym innym kraju, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka angielskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 

 Tłumaczenia na język angielski oferujemy w następujących obszarach:

  • tłumaczenia pisemne na angielski
  • tłumaczenia ustne na angielski
  • tłumaczenia uwierzytelnione na angielski
  • tłumaczenia biznesowe na angielski
  • tłumaczenia medyczne na angielski
  • tłumaczenia specjalistyczne na angielski
  • tłumaczenia do publikacji na angielski
  • konsultacje telefoniczne
  • weryfikacja merytoryczna
  • korekta Native Speakera angielskiego

 

Hello!
Welcome!

Tłumaczenie i lokalizacja na angielski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach anglojęzycznych i międzynarodowych dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na angielski

Nasi tłumacze ustni angielskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami anglojęzycznymi, czy organizują konferencję anglojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza angielskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na angielski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na angielski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na angielski. Tłumaczymy na angielski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.