Tłumaczenia na słowacki

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język słowacki. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język słowacki, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku słowackim.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaistniała na rynku słowackim, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka słowackiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język słowacki oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na słowacki
  •  tłumaczenia ustne na słowacki
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na słowacki
  •  tłumaczenia biznesowe na słowacki
  •  tłumaczenia medyczne na słowacki
  •  tłumaczenia specjalistyczne na słowacki
  •  tłumaczenia do publikacji na słowacki
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera słowackiego

Dobrý deň!
Vitajte!

Tłumaczenie i lokalizacja na słowacki

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenieglobalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku czeskim dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na słowacki

 

Nasi tłumacze ustni czeskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami ze Słowacji, czy organizują konferencję w języku słowackim lub potrzebują wsparcia tłumacza słowackiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na słowacki pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na słowacki

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na słowacki. Tłumaczymy na słowacki wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.