Tłumaczenia na rumuński

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język rumuński. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język rumuński, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku rumuńskim.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Rumunii czy na terenie Mołdawii, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka rumuńskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język rumuński oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na rumuński
  •  tłumaczenia ustne na rumuński
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na rumuński
  •  tłumaczenia biznesowe na rumuński
  •  tłumaczenia medyczne na rumuński
  •  tłumaczenia specjalistyczne na rumuński
  •  tłumaczenia do publikacji na rumuński
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera rumuńskiego

Bună dimineața!
Bună!

Tłumaczenie i lokalizacja na rumuński

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach rumuńskiego dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na rumuński

Nasi tłumacze ustni rumuńskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami rumuńskojęzycznymi, czy organizują konferencję rumuńskojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza rumuńskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na rumuński pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na rumuński

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na rumuński. Tłumaczymy na rumuński wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.