Tłumaczenia na rosyjski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język rosyjski. Jeśli Twoja strona internetowa, czy materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język rosyjski, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku rosyjskim.

Bez względu na to czy Twoja firma prowadzi działalność w Rosji, Białorusi, czy Ukrainie, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka rosyjskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język rosyjski oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na rosyjski
  •  tłumaczenia ustne na rosyjski
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na rosyjski
  •  tłumaczenia biznesowe na rosyjski
  •  tłumaczenia medyczne na rosyjski
  •  tłumaczenia specjalistyczne na rosyjski
  •  tłumaczenia do publikacji na rosyjski
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera rosyjskiego

Доброе день!
Добро пожаловать!

Tłumaczenie i lokalizacja na rosyjski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach rosyjskojęzycznych dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na rosyjski

Nasi tłumacze ustni rosyjskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami rosyjskojęzycznymi, czy organizują konferencję rosyjskojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza rosyjskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na rosyjski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na rosyjski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na rosyjski. Tłumaczymy na rosyjski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.