Tłumaczenia na portugalski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język portugalski. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język portugalski, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku portugalskim.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Portugalii, Brazylii czy na Wyspach Zielonego Przylądka, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka portugalskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język portugalski oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na portugalski
  •  tłumaczenia ustne na portugalski
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na portugalski
  •  tłumaczenia biznesowe na portugalski
  •  tłumaczenia medyczne na portugalski
  •  tłumaczenia specjalistyczne na portugalski
  •  tłumaczenia do publikacji na portugalski
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera portugalskiego

Bom dia!
Bem-vindo!

Tłumaczenie i lokalizacja na portugalski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenieglobalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku portugalski dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na portugalski

 

Nasi tłumacze ustni portugalskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami z Portugalii, czy organizują konferencję w języku portugalskim lub potrzebują wsparcia tłumacza bułgarskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na portugalski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na portugalski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na portugalski. Tłumaczymy na portugalski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

 

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.