Tłumaczenia na norweski

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język norweski. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język norweski, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku norweskim.

Jeśli Twoja firma prowadzi działalność w Norwegii, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka norweskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język norweski oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na norweski
  •  tłumaczenia ustne na norweski
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na norweski
  •  tłumaczenia biznesowe na norweski
  •  tłumaczenia medyczne na norweski
  •  tłumaczenia specjalistyczne na norweski
  •  tłumaczenia do publikacji na norweski
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera norweskiego

God dag!
Velkommen!

Tłumaczenie i lokalizacja na norweski

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku norweskim dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na norweski

Nasi tłumacze ustni niderlandzkiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami z Norwegii, czy organizują konferencję w języku norweskim lub potrzebują wsparcia tłumacza norweskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na norweski pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na norweski

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na norweski. Tłumaczymy na norweski wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

 

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.