Tłumaczenia na hiszpański

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język hiszpański. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język hiszpański, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku hiszpańskojęzycznym.

Bez względu na to, czy Twoja firma prowadzi działalność w Hiszpanii, Meksyku czy na Filipinach, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka hiszpańskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język hiszpański oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na hiszpański
  •  tłumaczenia ustne na hiszpański
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na hiszpański
  •  tłumaczenia biznesowe na hiszpański
  •  tłumaczenia medyczne na hiszpański
  •  tłumaczenia specjalistyczne na hiszpański
  •  tłumaczenia do publikacji na hiszpański
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera hiszpańskiego

¡Buenos días!
¡Bienvenido!

Tłumaczenie i lokalizacja na hiszpański

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynkach hiszpańskojęzycznych dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

 

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na hiszpański

Nasi tłumacze ustni hiszpańskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami hiszpańskojęzycznymi, czy organizują konferencję hiszpańskojęzyczną lub potrzebują wsparcia tłumacza hiszpańskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na hiszpański pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na hiszpański

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na hiszpański. Tłumaczymy na hiszpański wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe

 

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.