Tłumaczenia na chiński

Tłumaczenia ustne i pisemne

Na dzisiejszym globalnym rynku istotne jest posiadanie strony internetowej, opisów produktów, materiałów marketingowych w języku, jakim posługują się odbiorcy, do których kierujemy nasze usługi. Wbrew powszechnej opinii nie jest wystarczające posiadanie treści tylko w języku angielskim, tak powszechnie znanym. Kluczowe jest tłumaczenie na język odbiorców naszych usług czy produktów, jeśli zależy nam na realnym osiągnięciu celów marketingowych.

W dzisiejszym świecie globalnym nie można lekceważyć tłumaczeń na język chiński. Jeśli Twoja strona internetowa, materiały reklamowe lub oprogramowanie nie są przetłumaczone czy zlokalizowane na język chiński, Twoja firma tak naprawdę nie istnieje na rynku chińskim.

Jeśli chcesz, aby Twoja firma zaistniała na rynku chińskim, usługi tłumaczeniowe oferowane przez Omero oraz nasi profesjonalni tłumacze języka chińskiego w pełni zaspokoją Twoje potrzeby tłumaczeniowe i lokalizacyjne.

 Tłumaczenia na język chiński oferujemy w następujących obszarach:

  •  tłumaczenia pisemne na chiński
  •  tłumaczenia ustne na chiński
  •  tłumaczenia uwierzytelnione na chiński
  •  tłumaczenia biznesowe na chiński
  •  tłumaczenia medyczne na chiński
  •  tłumaczenia specjalistyczne na chiński
  •  tłumaczenia do publikacji na chiński
  •  konsultacje telefoniczne
  •  weryfikacja merytoryczna
  •  korekta Native Speakera chińskiego

早上好!
歡迎您!

Tłumaczenie i lokalizacja na chiński

W celu skutecznego konkurowania na dzisiejszym rynku konieczne jest myślenie globalne. Pomagamy w osiąganiu globalnych celów marketingowych na rynku chiński dzięki naszym usługom tłumaczeniowym i lokalizacyjnym.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia ustne na chiński

Nasi tłumacze ustni chińskiego są specjalistami w swoich dziedzinach z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach  symultanicznych i konsekutywnych. Niezależnie od tego, czy nasi klienci mają spotkanie biznesowe w Polsce z kontrahentami z Chin, czy potrzebują wsparcia tłumacza chińskiego zagranicą, Omero sprosta wszelkim oczekiwaniom swoich klientów i zapewni  tłumaczenia ustne na chiński pomagając w realizacji najróżniejszych celów biznesowych.

Skontaktuj się z nami

Tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na chiński

Zapewniamy profesjonalne tłumaczenia prawne, biznesowe, medyczne i techniczne na chiński. Tłumaczymy na chiński wszelkiego rodzaju dokumenty: umowy, dokumenty biznesowe, sprawozdania finansowe, opisy produktów, instrukcje obsługi, katalogi, foldery, strony internetowe, ulotki do leków, badania kliniczne, aparatura medyczna, materiały reklamowe i marketingowe.

Skontaktuj się z namiBiuro tłumaczeń językowych Lublin.