Korzyści

 

Najlepsi tłumacze

Nasi tłumacze to najlepsi specjaliści w branży tłumaczeniowej w kraju. Współpracujemy z tłumaczami specjalizującymi się w wielu dziedzinach, mającymi bogate doświadczenie w tłumaczeniu. Tłumacze, którzy chcą z nami współpracować, przechodzą przez etap selekcji i rekrutacji, podczas której jakość ich tłumaczeń jest dokładnie sprawdzana i oceniana.

 

Najwyższa jakość

Tam, gdzie jakość odgrywa kluczową rolę, konieczne jest zapewnienie odpowiednich procesów, aby mieć pewność, że tekst jest przetłumaczony w najbardziej optymalny sposób. W naszej ofercie zawarta jest usługa PREMIUM, czyli tłumaczenia zgodne z aktualnie obowiązującą normą tłumaczeniową ISO PN-EN ISO 17100:2015. Wykonując tłumaczenia zgodne z normą, zapewniamy dodatkową weryfikację tłumaczenia wykonaną przez tłumacza specjalistę danej branży. Dzięki dokładnemu sprawdzeniu tłumaczenia przez weryfikatora mamy pewność, że przetłumaczony tekst jest poprawny merytorycznie i wolny od nieścisłości. Oprócz tego przy wszelkich tekstach przeznaczonych do publikacji proponujemy klientom dodatkową usługę korekty native speakera, aby przetłumaczony tekst był jak najlepiej dostosowany do odbiorów języka docelowego.

 

Najlepsze narzędzia i technologia

OMERO oferuje swoim klientom realizację usług językowych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, mających na celu wsparcie pracy tłumaczy. Korzystamy z nowoczesnych narzędzi, które pozwalają nam optymalizować koszty i procesy lokalizacyjne oraz zapewniać najwyższą jakość tłumaczonych projektów. Technologie wykorzystywane w Omero dają nam gwarancję, że każde wykonane przez nas tłumaczenie spełnia najwyższe standardy jakościowe. Dzięki stosowanym rozwiązaniom technologicznym każdy nasz Klient może mieć pewność, że przekazany mu dokument został przetłumaczony i skontrolowany w oparciu o standardy terminologiczne obowiązujące w konkretnej branży. Dzięki stosowanym w Omero narzędziom, realizowane przez nas procesy tłumaczeniowe są spójne i dostosowane do wymagań Klienta.

 

Indywidualne relacje

W kontaktach z klientami staramy się być ich partnerami biznesowymi i doradcami, pomagając w osiąganiu ich celów biznesowych. Nasi klienci mają dedykowanych Project Managerów, do których zawsze mogą się zwrócić z najbardziej nietypowymi projektami. Jesteśmy otwarci na wszelkie potrzeby tłumaczeniowe klientów i zawsze poszukujemy najlepszych rozwiązań, często niestandardowych, szytych na miarę oraz spełniających najbardziej nietypowe wymagania. Nasi stali klienci mogą liczyć na stały zespół tłumaczy, dzięki czemu tłumaczenia zawsze posiadają spójność i jednolity styl.

 

Pełen zakres usług językowych

Nasza oferta obejmuje szeroki zakres usług językowych i lokalizacyjnych, takich jak: tłumaczenia ustne i pisemne, lokalizacja, DTP, druk, tłumaczenia stron internetowych, tłumaczenia e-commerce, tłumaczenia do publikacji, tłumaczenia multimediów, dubbing czy różnego rodzaju konsultacje językowe. Jesteśmy otwarci na poszukiwanie rozwiązań językowych spełniających najbardziej nietypowe potrzeby naszych klientów.Biuro tłumaczeń językowych Lublin.