Jakość

Jakość to słowo, które w naszej firmie ma szczególne znaczenie i jest wyznacznikiem odpowiedniej organizacji projektów tłumaczeniowych. Zapewnienie najwyższej jakości wykonywanym przez nas tłumaczeniom rozpoczynamy już od pierwszej rozmowy z klientem, omawiając jego potrzeby tłumaczeniowe i przeznaczenie tłumaczonego tekstu. Proponujemy klientom najlepsze rozwiązania i dobieramy odpowiednie procesy, aby zamówione tłumaczenie całkowicie spełniało oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Zapewniamy wysoką jakość naszych tłumaczeń już na początkowym etapie realizacji projektu, dobierając odpowiednie narzędzia i procesy, a przede wszystkim najlepszych tłumaczy w danej specjalizacji i stylu dokumentu. Dodatkowo, finalnym procesem w realizacji każdego projektu tłumaczeniowego jest kontrola jakości wykonywana przez kierownika projektu. Etap ten polega na sprawdzeniu tłumaczenia pod kątem kompletności, poprawności stosowanej terminologii z glosariuszem, zgodności danych liczbowych oraz układu i formatowania tekstu.

Nasz autorski system zarządzania projektami tłumaczeniowymi pomaga nam sprawnie i efektywnie realizować wszystkie procesy tłumaczeniowe. Regularna ewaluacja tłumaczy i procesów tłumaczeniowych oraz ciągłe podnoszenie umiejętności naszych pracowników umożliwia nam ciągłe podnoszenie jakości oferowanych usług.




Biuro tłumaczeń językowych Lublin.