Tłumaczenia Ekspres

Realizacja usługi tłumaczeniowej w trybie ekspresowym często jest nie lada wyzwaniem. Nie wszystkie biura tłumaczeń są w stanie wykonać tłumaczenie zarówno szybko, jak i dobrze. Nasze biuro tłumaczeń posiada zaawansowane zaplecze technologiczne oraz szeroką sieć tłumaczy specjalistów, dzięki którym jesteśmy w stanie realizować tłumaczenia ekspresowe.

Kiedy termin goni, a treści do tłumaczenia jest dużo, pomocne stają się najnowsze technologie tłumaczeń neuronowych. W połączeniu z wiedzą i doświadczeniem naszych tłumaczy, technologia neuronowa tworzy tzw. hybrydowy system tłumaczeniowy, który umożliwia realizację tłumaczeń ekspresowych szybko i sprawnie.

Ze względu na tryb realizacji zalecamy usługę Tłumaczenia Ekspres do tłumaczenia tekstów na potrzeby informacyjne (poznanie zawartości merytorycznej dokumentu), komunikacyjne (korespondencja prywatna, biznesowa) czy inne potrzeby biznesowe. Nie zalecamy wykonywania w trybie ekspresowym tłumaczeń dokumentów przeznaczonych do publikacji, w których język, styl i odpowiedni dobór słów mają kluczowe znaczenie, a pośpiech nie wpływa korzystnie.

 

Krótki termin + duże ilości tekstu

Hybrydowy system tłumaczeniowy

Do ogólnych celów informacyjnych i biznesowych

 
Biuro tłumaczeń językowych Lublin.