Medycyna i farmacja

 

Medycyna jest wąską specjalizacją i podlega ścisłym regulacjom, dlatego nieustannie podnosimy kwalifikacje tak, aby zagwarantować najwyższą jakość świadczonych usług.

Gwarantujemy indywidulane podejście do każdego projektu jak i do współpracy z klientem mając na uwadze osiągnięcie wspólnych celów. Jesteśmy uznanym ekspertem w branży tłumaczeń medycznych. Potwierdzeniem tego jest wykwalifikowana kadra tłumaczy specjalistów, zrealizowane projekty oraz innowacyjne technologie i narzędzia, z których korzystamy.

 

Wykonujemy rygorystyczny proces Linguistic Validation, który jest zgodny z metodologią zalecaną przez Międzynarodowe Towarzystwo Farmakoekonomii i Badań Wyników (ISPOR), a efektem końcowym są dokumenty zaadaptowane kulturowo do konkretnej grupy docelowej.

To wszystko składa się na gwarancję rzetelnych tłumaczeń, które spełniając wysokie standardy praktyki międzynarodowej, są potwierdzane certyfikatem Certification Of Translation Accuracy.

Systemy zarządzania jakością firmy OMERO posiadają certyfikaty ISO 9001: 2015 i ISO 17100: 2015, a zarządzania bezpieczeństwem informacji - certyfikat 27001:2017.

  

 Serdecznie zapraszamy do kontaktu +48 81 307 06 77

Realizujemy tłumaczenia dla poniższych branż:

 • badania kliniczne
 • medycyna
 • marketing medyczny
 • wyroby medyczne
 • farmacja
 • biotechnologia

Dla sektora farmaceutyczno-medycznego tłumaczymy między innymi:

charakterystyki produktów leczniczych i chemicznych

opisy leków

dokumentacje badań klinicznych

dokumentacje techniczne urządzeń

opisy środków chemicznych

dokumentacje aparatury medycznej

Nasi klienci:

 1. TACTICA PHARMACEUTICALS
 2. SANOFI
 3. BIOFARM
 4. MEDISEPT
 5. BIOMED
 6. ENEL MED
 7. ZIAJA

 
Biuro tłumaczeń językowych Lublin.