Praca w biurze

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ka działu obsługi tłumaczeń z biegłą znajomością języka angielskiego

Zadania:

  • Obsługa projektów tłumaczeniowych – kompleksowa organizacja projektu tłumaczeniowego, kontakt z tłumaczami i redaktorami, monitoring zleconych prac, przygotowywanie harmonogramów projektów, prowadzenie ewaluacji i monitoringu dostawców usług tłumaczeniowych.
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z tłumaczami/redaktorami/grafikami.
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • Wysoka kultura osobista oraz entuzjazm i chęć do pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny) ze względu na kontakt z tłumaczami zagranicznymi.
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu oraz umiejętność realizowania zadań ukierunkowanych na wyniki.
    Dobra znajomości obsługi komputera i MS Office. Znajomość programów typu CAT będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w obszarze językowym będzie dodatkowym atutem; mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przeszkolenie w zakresie niezbędnym do pracy na danym stanowisku.
  • Pracę w serdecznym i ambitnym zespole.

Prosimy o przesłanie CV na adres praca@omero.pl

W treści CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych przy procesie rekrutacji, np.:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji.”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Biuro tłumaczeń językowych Lublin.